FIFE Cat Show Żory 16-17.06.2018 : )

Pamiętacie Naszą zielonooką śnieżnobiałą Helenkę z miotu H … ❤️ córeczkę IC Jakarta i Django ⁉️

Otóż ta mała sroczka urodzona 01.02.2018 w Naszej Hodowli skończyła właśnie 4 miesięce i wraz z mamą i naszym nowym czekoladowym kocurkiem CH Florentino’s Ringo Star* D udała się na swoją pierwszą wystawę :)

Zarówno w pierwszy jak i w drugi dzień uzyskał ocenę doskonałą EX 1 oraz BIV i NOM BIS ‼️

Dodatkowo w sobotę wygrała BEST IN SHOW KITTEN (dostała wszystkie głosy sedziów ‼️) oraz została wybrana jako najładniejszy kot biały z wszystkich biorących udział w wystawie BEST OF BEST White Cats special Show

To dla Naszej hodowli ogromne wyróżnienie tym bardziej, że mieliśmy prześliczne i utytułowane białe dorosłe już koty w konkurencji ‼️ Pozytywne oceny sędziów bardzo Nas cieszą .

Helenka Dudoland*Pl to efekt Naszej pracy hodowlanej ostatnich 3 lat- a jej wygrana jest dla Nas motywacją na kolejne :) 

Spory sukces odniosła również mamusia naszej małej bohaterki. Uzyskała bowiem tytuł Inter Championa FIFE ‼️ Uważamy to za nie lada wyczyn, ponieważ jest koloru białego i jest mamą 3 miotów. Nasza śnieżnobiała IC Jakarta jest zatem w świetnej formie- mamy nadzieję cieszyć się jej cudownymi kociętami końcem roku … 

Co zaś się tyczy naszego czekoladowego chłopca … zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami …

CH Florentino’s Ringo Star*DE   uzyskał 2x EX1 i 2x certyfikat CACIB ;)