kocury

Wiem jaka jest twoja pierwsza myśl, kiedy widzisz 3 aktywne kocury hodowlane … Już tłumaczę jaka jest nasza koncepcja i podejście do tematu „tom cat”. Wciąż uczymy się linii na których dane nam jest pracować. To, że rasa Devon REX dojrzewa stosunkowo długo + każda linia na swój sposób nie jest żadna tajemnicą. Nie chcemy niczego przegapić i ważne jest dla nas śledzenie tego rozwoju krok po kroku. Dlatego opracowaliśmy bardzo prosty system, który przede wszystkim sprawił, że nasi chłopcy są szczęśliwi i wyśmienicie zaopiekowani. Każdy z naszych „tom cat ” mieszka w pobliżu naszego domu z docelową rodziną, u której zostanie już na zawsze w momencie, kiedy podejmiemy decyzje o jego kastracji. Uważamy, że jest to bardzo etyczne i zdroworozsądkowe rozwiązanie, które załatwia nam wszystkie problemy wynikające z trzymania kotów razem lub w oddzielnych pomieszczeniach. My mówimy takim zachowaniom stanowczo NIE!!!! Naszym priorytetem jest zapewnienie wspaniałego i godnego życia naszych czworonogich przyjaciołom od początku do końca. Pragniemy hodować extremalnie zdrowe DEVON REX o dobrym fenotypie i zależy nam na wyjątkowo słodkich temperamentach i charakterach.

Pomysł nie jest nowy, stosujemy ten system od 4 lat i jesteśmy bardzo mile zaskoczeni rezultatami. Nasi chłpcy sa wyciszeni, nie znaczą terenu, chętnie flirtuja z dziewczynami, które wpadają do nich na randki …. Po prostu cieszą się życiem w cudownych rodzinach, gdzie szacunek i miłość do tej rasy powala. Rodziny niniejsze nie są przypadkowe. Sa to bardzo bliscy naszemu sercu, w pełni zaufani ludzie, których znamy od lat, w 90% bezdzietne małżeństwa w zwiazku z czym nasze tom cat są traktowane jak dzieci w dosłownym tego słowa znaczeniu. Tylko 1 z naszych tom cat mieszka z 5 letnim przyjacielem człowiekiem – i to jest cudowna relacja, wspólne oglądanie Kaczora Donalda i takie tam podobne miłe chwile, po prostu życie na lajcie.

kotki

Wszystkie dziewczynki mieszkają z nami. Nie preferujemy sytemu podhodowli. Nie oddajemy naszych dziewczyn do rodzin zastępczych na czas wychowania kociaków. Dbamy o zasoby i o odpowiedni metraż. Nasze apartamenty są idealnie dostosowane do potrzeb kocic w poszczególnych fazach ich życia. Wciąż pracujemy nad lepszymi rozwiązaniami biorąc udział w bardzo rzeczowych kursach i szkoleniach oraz obserwując nasze koty, które żyją z nami za nie obok nas.

młodzież