Miot B1

Ponownie podjęliśmy decyzję o połączeniu dwóch szlachetnych i sprawdzonych linii hodowlanych a mianowicie cudownej czekoladowo – białej Florentino’s Capri*DE oraz Jahan Dudoland*PL (pierworodny kruczoczarny syn naszego norweskiego szczęścia ( N ) Santala’s Yaya). Dzieci z tego połączenia są wyjątkowe i zachwycające pod każdym względem, zapraszamy do galerii poprzedniego miotu T, można tam zobaczyć zdjęcia Tokyo Dudoland*PL, który został z nami i z radością śledzimy jego rozwój. Tym razem Florentino’s Capri*DE podarowała nam 4 zdrowe maleństwa – łącznie 401 gram szczęścia, które rozwijają się idealnie ❤️❤️❤️ Dzieci pojawiły się na świecie 22.08.2021:

  • BELLA BABEE  czarna jak smoła dziewczynka – REZERWACJA
  • BELLA LOLA  jasno niebieska dziewczynka – REZERWACJA
  • BORYS  czarno-biały chłopak – REZERWACJA
  • BONO  czarny chłopak – REZERWACJA

Florentino’s Capri*DE jest cudowną mamą a jej instynkt macierzyński wprawia nas w zachwyt. Pięknie opiekuje się dziećmi – jest bardzo cierpliwa i spokojna 🙏 🙏🙏 Na ten moment nie wiemy jeszcze jak wybarwią się oczy … tak więc w tym temacie potrzymamy Was jeszcze w niepewności.

Tymczasem tradycyjnie już zachęcam Państwa do oglądania galerii oraz do odwiedzania naszego profilu na FB: DUDOLAND oraz instagram 👉👉👉 DEVONREX_DUDOLAND

♥ bella babee ♥

♥ bella lola ♥

♥ borys ♥

♥ bono ♥