helen(ka) dudoland*pl

Data urodzenia: 01-02-2018

Helenka Dudoland*Pl to efekt Naszej pracy hodowlanej ostatnich 3 lat. Zielonooka i śnieżnobiała dziewczynka z miotu H – córeczka IC Jakarta i Django. Badania genetyczne potwierdziły, iż niesie czekoladę, co może sie okazać jej dodatkowym atutem w połączeniu z naszym pręgowanym czekoladowym chłopcem GIC Florentino’s Ringo Star.

Jak wszystkie białe koty w naszej hodowli ma za soba test BAER, który potwierdził, iż kotka jest obustronnie słysząca. Helenka odziedziczyła po rodzicach to co dla Nas najcenniejsze, po lini LokiMiao*PL poniosła się cudowna proporcjonalna sylwetka oraz piękne wysokie czoło. Mamusia IC Jakarta przekazała Helence szlachetne gęste śnieżnobiałe futro I cudowny profil. Dziewczynka ma tez niepowtarzalny charakter- jest dla Nas ogromnym sukcesem I radością.

Na swojej pierwszej wystawie w wieku 4 miesięcy zarówno w pierwszy jak i w drugi dzień uzyskała ocenę doskonałą EX 1 oraz BIV i NOM BIS ‼

Dodatkowo w sobotę wygrała BEST IN SHOW KITTEN (otrzymała wszystkie głosy sedziów ‼) oraz została najładniejszym białym kotem z wszystkich biorących udział w wystawie BEST OF BEST White Cats special Show. To dla Naszej hodowli ogromne wyróżnienie tym bardziej, że mieliśmy prześliczne i utytułowane białe dorosłe już koty w konkurencji ‼ Pozytywne oceny sędziów bardzo Nas cieszą !

Test BEAR – kotka obustronnie słysząca

✅ Test FIV (zespół nabytego niedoboru immunologicznego) – negatywny 

✅ Test FELV (kocia białaczka) – negatywny 

✅ HCM (badanie echokardiologiczne) – prawidłowe/certyfikat

✅ PKD (wielotorbielowatość nerek) – wykluczona na podstawie regularnych badań USG nerek. Test genetyczny PKD nie wystarczy, aby wykluczyć PKD w 100% 

✅ CMS (wrodzony zespół miasteniczny) / Laboklin – negatywne/certyfikat