Kiss Dudoland*PL – śnieżnobiały chłopczyk / REZERWACJA

Kolejne mioty planujemy w roku 2020 ****

Przeuroczy chłopiec, którego dodatkowym atutem jest bardzo szlachetne śnieżnoBIAŁE futerko ( już teraz w wieku 5 miesięcy jest imponujące). Chłopczyk ma bardzo dobrą, proporcjonalną budowę ciała- tzw. mocne body, długą – wyrazistą szyję oraz przepiękne długie łapy charakterystyczne dla jednej z najszlachetniejszych polskich lini LokiMiao *PL

Głowa szeroka, ucho nie powala wielkością w porównaniu do miotu J aczkolwiek bardzo dobrze siedzi. Nie jest ekstremalnie krótki- jest optymalny w typie i przede wszystkim zdrowy, zadbany i cudownie zsocjalizowany.
Mieszka razem z nami a nie obok nas 😉

Pragnę również nadmienić, że straszny łobuz z niego ale da się lubić 🙂

Dostępny również do małej hodowli z przemyślanym planem hodowlanym najlepiej na Śląsku- zapewniam dobre warunki współpracy !!!!

Gr krwi A

23.07.2019 Kiss Dudoland*PL otrzymał oryginalny certyfikat słuchu do testu BAER – jest obustronnie słyszący.

Dumnym tatą miotu K z dnia 09.04.2019 został urodzony w naszej hodowli Champion Fabiano Dudoland*PL a mamusią importowana z Ukrainy dziewczynka Inter Champion Jabulani Jakarta. Zarówno tata jak i mama odnosili spore sukcesy na międzynarodowych wystawach a w swoich rodowodach posiadają przodków z wiodących lini hodowlanych, co daje Państwu gwarancje odpowiedniego wyglądu i cech charakteru. 

CH Fabiano Dudoland*PL

IC Jabulani Jakarta