Kochani, przedstawiam Wam miot J, tym samym sezon wiszenia nad porodówką uważam za otwarty ; )

( N ) Santala’s Yaya wniosła do Naszego domu wiele radości i nadziei …
Rok minął szybko i podjęliśmy decyzję o pierwszym kryciu. Połączenie z naszym czekoladowym GIC Florentino’s Ringo Star wydawało się być nader oczywiste. Jednak w naszym odczuciu nie byłoby to nic zaskakującego i innowacyjnego, ponieważ ten temat był już przerabiany w innych hodowlach. Mamy plan i ogromny sentyment do szlachetnej polskiej linii Loki-Miao*PL i to na jej bazie, którą zapoczątkowaliśmy naszą linię hodowlaną chcemy budować nasza wizję tych cudownych kotów.
Zdecydowaliśmy się zatem na połączenie, którego jeszcze nie było i zapewne nie będzie z czarnym jak smoła chłopcem urodzonym w naszej hodowli Ch Fabiano Dudoland*PL.
Szczęście sprzyja Naszym planom 😉 i tak oto równiutkie 65 dni po pierwszej randce nasz norweski skarb podarował nam 6 zdrowych kociątek – łącznie 475 gram czarno- niebieskiego szczęścia.
( N ) Santala’s Yaya jest naprawdę wyjątkową mamą, a jej norweski system operacyjny wprawia Nas w zachwyt. Pięknie opiekuje się dziećmi- jest bardzo zdyscyplinowana i spokojna.
Bardzo Nas cieszy fakt , iż mamy w miocie 1 czarnego jak smoła chłopca. Kochamy to połączenie i ten kolor, dlatego już teraz deklarujemy, że mały JAHAN Dudoland*PL zostanie z nami.