Wnętrze Przyjazne Kotom

W tym sezonie postanowiliśmy nieco zmienić wnętrza, tak aby nasze wyjątkowe koty poczuły się bezpiecznie i poprzez dobrą zabawę mogły odreagować stres dnia codziennego. Chcieliśmy dać im coś więcej niż tylko drapak i tak oto zdecydowaliśmy się na kolejny już produkt ze sklepu Pani Izabeli Praska www.PRASKA.shop. Kiedy tylko „drzewo”, bo o nim mowa, pojawiło się na rynku zrobiliśmy zamówienie … i to był proszę Państwa strzał w 10-tkę!!!

Po pierwsze koty nasze nie drzemią już po kątach, lecz na wspomnianym drzewie, które ukochały sobie od dnia pierwszego. Każdy ma swoje ulubione miejsce, liderem jest hamak, dlatego już kombinujemy jak tutaj kolejny hamak dołożyć.

Ponadto, kiedy już nie śpią to po prostu bawią się w ganianego, berka czy też coś w tym stylu, w każdym razie po 3 miesiącach użytkowania ich entuzjazm i zajaranie drzewem absolutnie nie gaśnie. To najlepszy plac zabaw jaki można sobie wymarzyć i bezpieczne miejsce odpoczynku zarówno dla starszych kotów jak i dla 2 miesięcznych maluchów.

Ponadto zdecydowaliśmy się również na zakup bieżni, również od polskiego producenta Bieżnia dla kota. To produkt niszowy i mniej znany na rynku ale postanowiliśmy go sprawdzić. To co Pan Bartek wykonał dla nas przekroczyło strefę naszych oczekiwań. Ręczna robota, majstersztyk, absolutne cacko. Produkt najwyższej jakości i dodatkowo bardzo bezpieczny, dzięki wiedzy jaką posiada Pan Bartek z zakresu budowania tego typu zabawek.

Niniejszy kołowrotek wykonany jest ze sklejki, drewnianych kantówek oraz wykładziny dywanowej bardzo dobrej jakości i w ładnym kolorze. Stojak wykonany jest z profili stalowych. Kołowrotek posiada dwa bardzo trwałe łożyska zapewniające płynny i cichy ruch.

Bieżnię najbardziej lubi Polly (to ona jest na zdjęciu – Polly poznasz po wielkich oczach 😉 ), to co ta mała sroczka na niej wyprawia to istne szaleństwo, dobrze, że bieżnia jest idealnie wyważona, a tym samym bezpieczna nawet dla takiej wariateczki .

I teraz najważniejsze, ten artykuł nie jest reklamą produktów. Ten artykuł jest podyktowany radością i euforią hodowcy, który cieszy się z tego, że może dać swoim ukochanym czworonogom to co najlepsze i sprawić aby nie dopadła ich nuda .

Od lat korzystamy również z szerokiej ofery sprawdzonej marki DRAPAKI.PL