kot w podróży

Podnosimy kompetencje

Zastanawiałam się ostatnio, jak do tego doszło, że Dudoland jest w tym miejscu, w którym jest. Zawodowo i z wykształcenia nie jesteśmy związani z tematami hodowlanymi. A jednak po 8 latach zbierania doświadczenia i ciężkiej pracy ten wątek zdominował nasz świat. I to się już nie zmieni … wiem to na pewno, dlatego priorytetem dla Nas jest udział w dobrych i wartościowych szkoleniach, dzięki którym możemy sukcesywnie uzupełniać naszą wiedzę na temat kotów i tej konkretnej rasy.

Podnoszenie własnych kompetencji i zdobywanie wiedzy jest ważne zawsze i niezależnie od tego gdzie w danej chwili jesteś i i co aktualnie robisz. Nie jesteśmy komercyjna hodowla, nie hodujemy na kolor. Stawiamy na zdrowie, dobrą socjalizację, charakter oraz wygląd. Ponieważ DEVON to nie zając ani orient i warto to uwzględnić w swojej pracy hodowlanej.

Zainteresowanych odsyłam na szkolenia do Pani Anny Wilczek i niniejszym chwale się uczestnictwem w jednym z nich. Kolejny doskonały temat, niezbędna wiedza o oczach, między innymi kolorach, barwach, tonach, odcieniach i kontrastach. O budowie oka, o tym jak powstaje i rozwija się poszczególny kolor i od czego zależy jego intensywność lub jej brak. Wiedza bardzo cenna, polecam z całego serca ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️