KOCURY

Data urodzenia: 02-05-2017 

Kolor: b23 
Grupa krwi: A 
Ojciec: IC Florentino’s Red Hot Flash
Matka: CH Florentino’s Celeste

gic Florentino’s Ringo Star*de

Pewnego dnia pojawiło się marzenie… a wraz z nim FLORENTINO’S RINGO STAR – moje czekoladowe LOVE … to nie tylko nowe „ smaki czekolady ” ale również nowe możliwości, sama jestem ciekawa jaki będzie efekt tych połączeń, mam w głowie pewien plan, jeżeli się uda … będę dalej kombinowała.
Długo zastanawiałam się, które linie wybrać, na czym się skupić i co mi się tak naprawdę podoba w tej rasie, które cechy chciałabym szczególnie podkreślić…

Przewertowałam wszystkie możliwe dostępne mi źródła, obejrzałam setki zdjęć i rodowodów, i okazało się, że w obecnym momencie wszystkie drogi prowadza mnie i moje marzenia do ukochanych przeze mnie z racji mojego zawodu NIEMIEC do kolejnej hodowli z tradycjami … FLORENTINO ❤ .
Dzięki uprzejmości ukochanej CHRISTY ❤ jestem właścicielką cudownego – czekoladowego kocurka RINGO STAR ❤

Nie będę się rozpisywała na temat jego możliwości sensu stricto związanych z genotypem, ponieważ tej linii nie trzeba szczególnie przedstawiać osobom, które znają rasę, chcę jednak podkreślić jego niebywały charakter – jego cudowne usposobienie, które oczarowało Nas wszystkich baaardzo .
Życzę każdemu z Was tak cudownego DEVONKA

Jahan Dudoland*PL

Rok 2019 był dla nas bardzo szczodry. Spełniły się nasze kolejne bardzo istotne marzenia związane z podjętym planem hodowlanym. Największym z nich jest bez wątpienia Jahan Dudoland*PL.
Nasz absolutnie wymarzony, czarny jak smoła absolwent z jakże cudownym charakterem. Kochamy jego mocne i proporcjonalne body, absolutnie idealne futro, cudnie wybałuszone oczy oraz szeroką głowę.

Jahan to drugie pokolenie Dudoland*Pl. W bieżącym roku planujemy z nim bardzo obiecujące kombinacje, między innymi z Helenka Dudoland*PL. Być może w trzecim pokoleniu Dudoland*PL doczekamy się w końcu upragnionych dzieci w kolorze czekoladowym ❤

Data urodzenia: 31-03-2019

Kolor: n (niesie czekoladę i rozjaśnienie)
Grupa krwi: A 
Ojciec: CH Fabiano Dudoland*PL
Matka: (N) Santala’s YAYA

Data urodzenia: 29-05-2018

Kolor: b 03 22

Grupa krwi: A

Ojciec: IC Florentino’s Red Hot Flash

Matka: CH Florentino’s Celeste

Florentino’s Hermes

Czekoladowy chłopiec, klasycznie pręgowany – cudownie wybarwiony ze szlachetnym futrem i wyjątkowym charakterem – dokładnie z tego skojarzenia, które u Christy Dietmayr kocham najbardziej.

Florentino’s Hermes jest kontynuacją naszego marzenia o czekoladowym potomstwie z ekstremalnie szerokimi polikami. Czasami na spełnienie marzeń trzeba poczekać dłużej, aniżeli się wcześniej zakładało. Najważniejsze, żeby czekać w doborowym towarzystwie doświadczonych i etycznych hodowców, którym zależy na naszych marzeniach równie mocno.

Christa, dziękuję serdecznie za to, że jesteś ze mną, że prowadzisz za rękę i nie pozwalasz zgubić celu. Dziękuję za cudowne spotkanie, rozmowę i podzielenie się ze mną – bądź co bądź młodym i początkującym hodowcą – wiedzą, doświadczeniem i wyjątkową linią. Do zobaczenia wkrótce…❤

KOTKI

Data urodzenia: 07-03-2018

Kolor: n
Grupa krwi: AA
Ojciec: IC (N) Santala’s Quinto
Matka: GIC (N) Santala’s Roseli

(n) santala’s yaya

Gonimy marzenia …

Tym razem wybraliśmy Norwegię, a właściwie to Norwegia wybrała Nas ‼️

Z nieukrywaną radością przedstawiamy (N) Santala’s YaYa ❤ cudowną czarną perłę, małą damę – prima balerinę, która wprost zachwyca sposobem bycia. Magiczna, ekstremalnie delikatna, wrażliwa, bezkonfliktowa, czuła ale również bardzo ciekawa świata.

Dziewczynka przywiozła ze sobą to co szczególnie cenimy w tej rasie, a mianowicie ekstremalnie duże oczy, które zajmują znaczna cześć jej krótkiego pysia. Ma również fantastyczną głowę i ucho, które nie ukrywam śniło mi się po nocach. Na chwilę obecną ruszyło również szlachetne futerko i zapowiada się bardzo obiecująco.

(N) Santala’s YaYa ma również to na czym bardzo nam zależy w typie od początku naszej pracy hodowlanej a mianowicie idealne proporcje ciała- długie łapy i fantastyczną łabędzią szyję ; ) …. Yeah !!!

Lisa , Torill & Andrea dziękuję Wam z całego serca za to wyróżnienie !!!

 Nieustające wsparcie, zarówno w trakcie oczekiwania na Naszą wymarzoną dziewczynkę jak i teraz. Za cudowny kontakt, ogrom pozytywnej energii, entuzjazmu i miłości. Dziękuję, że podzieliłyście się z Nami owocem Waszej wieloletniej pracy ❤❤

Joko & Jolly Dudoland*Pl

Długonogie kusicielki o cudownych proporcjach i fantastycznym odcieniu koloru niebieskiego, bardzo jasnym niczym sprany jeans. Od swoich przodków pozbierały bezdyskusyjnie to co najlepsze …

Zatrzymaliśmy obydwie, ponieważ byliśmy ciekawi ich rozwoju. Ten miot to fantastyczny dar od losu, cudowna przygoda z devonami i wielka radość dla Nas ❤

Data urodzenia: 31-03-2019
Kolor: a (niosą czekoladę)
Grupa krwi: A
Ojciec: CH Fabiano Dudoland*PL
Matka: (N) Santala’s YAYA

Data urodzenia: 01-02-2018

Kolor: w64 (niesie czekoladę)

Grupa krwi: A

Ojciec: Django Loki-Miao*PL

Matka: IC Jabulani Jakarta*UA

test BEAR – kotka obustronnie słysząca

 

helen(ka) dudoland*pl

Helenka Dudoland*Pl to efekt Naszej pracy hodowlanej ostatnich 3 lat. Zielonooka i śnieżnobiała dziewczynka z miotu H – córeczka IC Jakarta i Django. Badania genetyczne potwierdziły, iż niesie czekoladę, co może sie okazać jej dodatkowym atutem w połączeniu z naszym pręgowanym czekoladowym chłopcem GIC Florentino’s Ringo Star.

Jak wszystkie białe koty w naszej hodowli ma za soba test BAER, który potwierdził, iż kotka jest obustronnie słysząca. Helenka odziedziczyła po rodzicach to co dla Nas najcenniejsze, po lini LokiMiao*PL poniosła się cudowna proporcjonalna sylwetka oraz piękne wysokie czoło. Mamusia IC Jakarta przekazała Helence szlachetne gęste śnieżnobiałe futro I cudowny profil. Dziewczynka ma tez niepowtarzalny charakter- jest dla Nas ogromnym sukcesem I radością.

Na swojej pierwszej wystawie w wieku 4 miesięcy zarówno w pierwszy jak i w drugi dzień uzyskała ocenę doskonałą EX 1 oraz BIV i NOM BIS ‼

Dodatkowo w sobotę wygrała BEST IN SHOW KITTEN (otrzymała wszystkie głosy sedziów ‼) oraz została najładniejszym białym kotem z wszystkich biorących udział w wystawie BEST OF BEST White Cats special Show. 

To dla Naszej hodowli ogromne wyróżnienie tym bardziej, że mieliśmy prześliczne i utytułowane białe dorosłe już koty w konkurencji ‼ Pozytywne oceny sędziów bardzo Nas cieszą !

KASTRATY

django loki-miao*pl

Po prostu Dudosław ❤ – pieszczotliwie Dudi – jedyny, niepowtarzalny, absolutnie doskonały Devon Rex, który po odbyciu obowiązkowej 3-miesięcznej socjalizacji w hodowli Loki-Miao u Państwa Pietrzok jako Devon w 100% spełniający warunki sierściucha idealnego trafił w moje ramiona i najchętniej nie opuszczałby ich w ogóle! Kot niebanalny, wybitnie potrzebujący człowieka, urzeka swoim sposobem bycia i wyglądem każdego, kto pojawi się na jego placu zabaw. Wspaniałe wielkie uszyska oraz wielkie migdałowe oczy sprawiają , że grono jego fanów powiększa się w sposób błyskawiczny! Ten odważny, ciekawski i bardzo mądry sierściuszek znalazł w swoim serduszku również miejsce na szaloną miłość do swojej pierwszej dziewczyny Nataszy…
Grażynko, Jerzy dziękuję Wam w sposób szczególny za tego kosmitę, który uszczęśliwia mnie swoim cudownym sposobem bycia każdego dnia…

Data urodzenia: 23-08-2013
Kolor: n 24 (niesie pointa)
Grupa krwi: B 
Ojciec: SC Artur Rex Loki-Miao*Pl 
Matka: CH Gardenia Jabulani*UA

ic natasza calvados*pl

Kotka wykastrowana

Natasza- wpadła mi w oko pewnego dnia , kiedy to przejęta misją znalezienia odpowiedniej partnerki dla Dudoslawa po raz setny googlowałam kolejną godzinę w nadziei na zwycięstwo!!! Które to odniosłam, mogę to śmiało stwierdzić, bo dziewczyna jest nietuzinkowa. Piękne aqua niebieskie oczęta, powalająca jakość futra a do tego bardzo unikalny kolor umaszczenia, dają gwarancję ze mioty tej pary będą niezwykle kolorowe. Ponadto Natasza odziedziczyła piękne nisko osadzone wielkie ucho po swoim tacie. Natasza rokuje bardzo dobrze, jest spokojną i uległą dziewczynką . A kiedy przychodzi noc wtula się w moja twarz i lekko pomrukuje… Alu dziękuje Tobie bardzo mocno za ta małą Sroczkę, która pokochała Nas całym swoim małym serduszkiem i daje tyle radości każdego dnia…

EDIT 14 SIE 2018:

IC Natasza Calvados*PL  postanowiła wycofać się z roli kotki hodowlanej a my zaakceptowaliśmy z pokorą jej decyzję …

W trakcie 3-miesiecznego castingu wysterylizowana już Nataszka wybrała sobie nową szaloną rodzinkę z wysterylizowaną kotką bengalską z którą to spędza miło czas – dla przykładu podkradając pączki ; )

Jest naprawdę w dobrym miejscu z cudownymi ludźmi i z nową kocią przyjaciółką Sumisią : )

Ewunia dziękuje Wam z całego serca za wszystko ❤

Data urodzenia: 03-04-2014

Kolor: d 33
Grupa krwi: A
Ojciec: CH* Barney Brooke Intis*PL
Matka: CH* Alison Calvados*PL

fot. by Ewa Miketa ❤ thx Dear

ch jabulani victoria*ua

Victoria to spełnienie naszych marzeń o niebieskiej dziewczynce point z oczami w kolorze niezapominajek ❤

Dodatkowy – najistotniejszy dla mnie atut to jej bardzo szlachetne i gęste futro o znakomitej strukturze, dokładnie takie jakiego oczekiwałam. Victoria posiada w swoim rodowodzie znakomite linie pochodzące z najlepszych amerykańskich i rosyjskich hodowli, co sprawia, iż tym bardziej jestem ciekawa maluszków ze skojarzenia z naszym Dudosławem, który już teraz zaciera łapki i nie opuszcza swojej nowej dziewczyny na krok. Victoria to prawdziwa przylepa, najchętniej spędzałaby na człowieku całe dnie. Jest bardzo wesoła, przyjacielska i odważna, cudownie zaaklimatyzowała się w Dudolandzie, bez problemu dogadała się z całą ekipą. A zgrane stadko to wielka radość dla hodowcy!

Mamy nadzieję, że jest z nami równie szczęśliwa jak my z nią ❤

Data urodzenia: 01-08-2016
Kolor: a33 (niesie czekoladę)
Grupa krwi: A
Ojciec: CH Oskar Mysterious Elf*RU
Matka: CH Jabulani Dulsinea*UA

ic jabulani jakarta*ua

Wcześniej czy później musiało nastąpić tzw. dokocenie… Zawsze marzyłam o białym Devonku, wiec podjęcie ostatecznej decyzji odbyło się błyskawicznie  !!! I tak z końcem lipca 2015 powitaliśmy w Dudolandzie nową zielonooką dziewczynę JAKARTE – pokrytą pięknym futerkiem w moim wymarzonym kolorze i typie. Natasza i Dudi (Django) nie protestowali, szybciutko nawiązali dobry kontakt. Bardzo mnie cieszy, że cała trójka sympatyzuje ze sobą, Dudi to nawet można powiedzieć oszalał na jej puncie… a Natasza jest rozsądną damą i nie wydaje się być zazdrosna, tak więc u Nas wszystko według planu…

Data urodzenia: 05-03-2015
Kolor: w 64 (niesie pointa i czekoladę)
Grupa krwi: A
Ojciec: Eclipse of Bebeny*LFA
Matka: Jabulani Barbariska*UA

test BEAR- kotka obustronnie słysząca