Miot R z 19.06.2020 – absolutne spełnienie naszych marzeń i planów hodowlanych

Przyszedł ten moment, kiedy zdecydowaliśmy się na połaczenie dwóch szlachetnych i sprawdzonych linii hodowlanych, a mianowicie cudownej solidowej, czarnej norweżki ( N ) Santala’s Yaya oraz czekoladowego bicolora o pręgowaniu klasycznym Florentino’s Hermes*DE. Połączenie to nie jest niczym nowym w świecie DRX, nie wymyśliliśmy go sami, jednak uważamy, że dzieci z tego połączenia są wyjątkowe i zachwycające pod każdym względem. Tym razem nasz norweski skarb podarował nam 5 zdrowych kociątek – łącznie 410 gram pręgowanego szczęścia, które rozwijają się idealnie  :

 

  • ROSANNA n 03 22 czarna z pręgowaniem klasycznym- dwukolorowa/ dziewczynka zostaje w hodowli na 101 %
  • ROSALIE n 22 czarna z pręgowaniem klasycznym/ dziewczynka REZERWACJA
  • RESSE o 23 cynamonowy z pręgowaniem tygrysim/ chłopak REZERWACJA
  • RAFFAEL n 23 czarny z pręgowaniem tygrysim/ chłopak REZERWACJA
  • RAGNAR n 09 23 czarny z pręgowaniem tygrysim i z nieokreśloną ilością bieli/ chłopak REZERWACJA

( N ) Santala’s Yaya jest cudowną mamą, a jej norweski system operacyjny wprawia Nas w zachwyt już po raz drugi. Pięknie opiekuje się dziećmi – jest bardzo cierpliwa i spokojna, rozkoszuje się macierzyństwem.
W miocie mamy 2 prześliczne dziewusie i one bezdyskusyjnie pozostaną z nami. Chcielibyśmy również zostawić 1 chłopca. Jednak ta decyzja musi być dobrze przemyślana i najlepsza z najlepszych, dlatego podejmiemy ją, kiedy maluchy skończą 2 miesiące.

Zachęcam Państwa do oglądania galerii maluszków z zakładce NASZE MIOTY oraz do odwiedzania naszego profilu na FB: DUDOLAND

 

Florentino’s Hermes*DE

(N) Santala’s Yaya