kot w podróży

Karma ZiwiPeak

Wybierając pokarm dla naszego pupila zawsze starajmy się sięgać po najlepsze marki i składy. Dlatego też zdecydowaliśmy na wprowadzenie karmy ZiwiPeak, która bezdyskusyjnie jest numerem 1 w światowych rankingach karm. Najwyższa światowa klasa: ULTRA PREMIUM.

W 100% naturalna, pełnowartościowa i idealnie zbilansowana. Niezwykła wśród suchych karm – zawiera bowiem aż 85% doskonałego, odżywczego i hypoalergicznego źródła wysokiej jakości białka mięsa, zachowując przy tym aż 15% wilgotności. Dzięki 100% naturalnemu składowi cechuje ją doskonała przyswajalność (95%) i dobroczynne właściwości zdrowotne.

Dzięki zawartości nowozelandzkich małży zielonych dodatkowo korzystnie wpływa na kondycję stawów. Idealnie dostosowana do systemu trawiennego kota jest łatwo trawiona i doskonale przyswajalna, nie powoduje wzdęć, a wypróżnienia mają zwartą konsystencję i zdecydowanie mniejszą objętość (to fakt: jesteśmy tego świadkami!!!) Wyprodukowana w Nowej Zelandii z najczystszych nowozelandzkich składników naturalnych. Nasze koty wprawdzie po tygodniu* ale pokochały jej smak! 

BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIA

odzwierciedla naturalną dietę kotów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników,

jakie występują w naturalnej diecie kota mięsożercy i drapieżnika.

Nie jest to wbrew pozorom karma sucha i z pewnością zadowoli także zwolenników karmienia kotów dietą naturalną, opartą na surowym mięsie (BARF). Karmy ZiwiPeak nie wymagają mrożenia, są gotowe do spożycia a oprócz swoich unikalnych walorów odżywczych są ponadto niezwykle praktyczne zwłaszcza, gdy udajemy się z kotem na wakacje lub np. na wystawę.

Podsumujmy KORZYŚCI ZDROWOTNE wynikające z wprowadzenia tej karmy do jadłospisu Dudoland*PL:

  • Usprawnienie trawienia – bez wzdęć, z mniejszą ilością i częstotliwością wypróżnień
  • Utrzymanie prawidłowej masy ciała
  • Zdrowa skóra i lśniąca sierść/ wyeliminowanie alergii
  • Zdrowe zęby i dziąsła
  • Zdrowe staw
  • Codzienna energia i witalność

Na uwagę zasługuje również NAJWYŻSZY STANDARD OPAKOWAŃ:

Wszystkie opakowania karm suchych ZiwiPeak posiadają hermetyczne zamknięcia strunowe zapobiegające utracie świeżości produktu przy częstym otwieraniu i zamykaniu paczki. Wewnątrz każdego opakowania znajduje się także miarka ułatwiająca precyzyjne odmierzanie porcji pokarmu zgodnie z zaleceniami żywieniowymi ZiwiPeak.

Niniejszym cena nie ma dla nas znaczenia, ponieważ pragniemy dać naszym czworonożnym przyjaciołom to co najlepsze… i właśnie to znaleźliśmy.

Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z naszym wciąż aktualnym artykułem odnośnie odżywiania kotów w Dudoland*PL oraz znaczenia zdrowej i czystej wody dla naszych czworonożnych przyjaciół.

 

* Przestawianie kota na karmę ZiwiPeak: 

Tak, jak w przypadku zmiany każdego jadłospisu u kota, nową karmę należy wprowadzać stopniowo. Przez pierwszych kilka dni należy zamienić 1 dzienną porcję spożywanej dotychczas karmy na karmę ZiwiPeak. Przez kolejnych kilka dni podajemy obie karmy w proporcjach pół na pół, zaś przez kilka następnych dni karma ZiwiPeak powinna stanowić już 3 porcje dziennego pożywienia kota. Po tym okresie karma ZiwiPeak stanowić może już 100% dziennej diety naszego kota. 
W przypadku kotów szczególnie wrażliwych, nową karmę możemy wprowadzać jeszcze dłużej.

WAŻNE! Koty bywają często „wybredne”, niemniej należy pamiętać, że w przypadku wprowadzania do jadłospisu kota nowych karm o doskonałych składach i często odmiennych kształtach od dotychczas serwowanych – warto przeczekać kilka najtrudniejszych dni związanych z „grymaszeniem” kota, wynikajacym z jego przyzwyczajeń smakowych, by potem cieszyć się pełnią satysfakcji z jego dalszego zdrowego i harmonijnego rozwoju.

Z własnego doświadczenia nie polecamy zakupów w sklepie animalcity.pl