Data urodzenia: 02-05-2017 

Kolor: b23 
Grupa krwi: A 
Ojciec: IC Florentino’s Red Hot Flash
Matka: CH Florentino’s Celeste

gic Florentino’s Ringo Star*de

Pewnego dnia pojawiło się marzenie… a wraz z nim FLORENTINO’S RINGO STAR – moje czekoladowe LOVE … to nie tylko nowe „ smaki czekolady ” ale również nowe możliwości, sama jestem ciekawa jaki będzie efekt tych połączeń, mam w głowie pewien plan, jeżeli się uda … będę dalej kombinowała.
Długo zastanawiałam się, które linie wybrać, na czym się skupić i co mi się tak naprawdę podoba w tej rasie, które cechy chciałabym szczególnie podkreślić…

Przewertowałam wszystkie możliwe dostępne mi źródła, obejrzałam setki zdjęć i rodowodów, i okazało się, że w obecnym momencie wszystkie drogi prowadza mnie i moje marzenia do ukochanych przeze mnie z racji mojego zawodu NIEMIEC do kolejnej hodowli z tradycjami … FLORENTINO ❤ .
Dzięki uprzejmości ukochanej CHRISTY ❤ jestem właścicielką cudownego – czekoladowego kocurka RINGO STAR ❤

Nie będę się rozpisywała na temat jego możliwości sensu stricto związanych z genotypem, ponieważ tej linii nie trzeba szczególnie przedstawiać osobom, które znają rasę, chcę jednak podkreślić jego niebywały charakter – jego cudowne usposobienie, które oczarowało Nas wszystkich baaardzo .
Życzę każdemu z Was tak cudownego DEVONKA

Jahan Dudoland*PL

Rok 2019 był dla nas bardzo szczodry. Spełniły się nasze kolejne bardzo istotne marzenia związane z podjętym planem hodowlanym. Największym z nich jest bez wątpienia Jahan Dudoland*PL.
Nasz absolutnie wymarzony, czarny jak smoła absolwent z jakże cudownym charakterem. Kochamy jego mocne i proporcjonalne body, absolutnie idealne futro, cudnie wybałuszone oczy oraz szeroką głowę.

Jahan to drugie pokolenie Dudoland*Pl. W bieżącym roku planujemy z nim bardzo obiecujące kombinacje, między innymi z Helenka Dudoland*PL. Być może w trzecim pokoleniu Dudoland*PL doczekamy się w końcu upragnionych dzieci w kolorze czekoladowym ❤

Data urodzenia: 31-03-2019

Kolor: n (niesie czekoladę i rozjaśnienie)
Grupa krwi: A 
Ojciec: CH Fabiano Dudoland*PL
Matka: (N) Santala’s YAYA

Data urodzenia: 29-05-2018

Kolor: b 03 22

Grupa krwi: A

Ojciec: IC Florentino’s Red Hot Flash

Matka: CH Florentino’s Celeste

Florentino’s Hermes

Czekoladowy chłopiec, klasycznie pręgowany – cudownie wybarwiony ze szlachetnym futrem i wyjątkowym charakterem – dokładnie z tego skojarzenia, które u Christy Dietmayr kocham najbardziej.

Florentino’s Hermes jest kontynuacją naszego marzenia o czekoladowym potomstwie z ekstremalnie szerokimi polikami. Czasami na spełnienie marzeń trzeba poczekać dłużej, aniżeli się wcześniej zakładało. Najważniejsze, żeby czekać w doborowym towarzystwie doświadczonych i etycznych hodowców, którym zależy na naszych marzeniach równie mocno.

Christa, dziękuję serdecznie za to, że jesteś ze mną, że prowadzisz za rękę i nie pozwalasz zgubić celu. Dziękuję za cudowne spotkanie, rozmowę i podzielenie się ze mną – bądź co bądź młodym i początkującym hodowcą – wiedzą, doświadczeniem i wyjątkową linią. Do zobaczenia wkrótce…❤